Nasza seria HE-Tec zdobyła aż trzy nagrody

Jesteśmy znani z tego, że ustanawiamy nowe standardy w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych. Z tego powodu za serię HE-Tec otrzymaliśmy prestiżową i uznaną na całym świecie nagrodę PLUS X Award.

 

Zespół jury był zgodny: “Każdy, kto chce zacząć korzystać z energii słonecznej, powinien rozważyć zastosowanie jako alternatywy modułu Aleo HE-Tec “.

 

Innowacyjna technologia HE jest stosowana we wszystkich produktach firmy klasy premium i gwarantuje długotrwałą, bardzo wysoką wydajność.

 

Flagowym modułem serii jest X63-Premium (po lewej). Moduł ten jest dostępny w klasach mocy 333, 340 i 345 Wp. Mniejsza wersja z 48 ogniwami może być łączona z modułem 60-ogniwowym.

Moduły HE-Tec zostały wyróżnione trzema atestami: “wysoka jakość”, “łatwość obsługi” i “funkcjonalność”.

 

Trwałość wynika z bardzo długich czasów eksploatacji!

 

“Jakość i niezawodność naszych produktów są w aleo najwyższym priorytetem. Ta nagroda potwierdza, że jesteśmy na właściwej drodze. Każdy, kto wybiera aleo, powinien doświadczyć prostowy korzystania z energii ze słońca dzięki naszym modułom fotowoltaicznym wysokiej jakości”, powiedział kierownik ds. jakości aleo dr Alexander Kasic.

Tak właśnie wyglądają zwycięzcy! Kierownik techniczny aleo Thomas Platzeck i kierownik ds. jakości dr Alexander Kasic są zachwyceni tą nagrodą.

 

Plus X Award

Plus X Award to największa na świecie nagroda za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Wyróżnia ona marki za najwyższą jakość i innowacyjność ich produktów. Nagrody przyznawane są przez jury ekspertów Plus X Award, składające się z niezależnych, specjalistów. Ci wyspecjalizowani redaktorzy, projektanci i eksperci branżowi spotykają się kilka razy w roku, aby głosować na najlepsze produkty i technologie w swoich branżach.

Od 2014 roku w dawnym budynku niemieckiego parlamentu w Bonn odbywa się noc nagród Plus X. Imponująca scenografia pod orłem federalnym, oświetlona w firmowym pomarańczowym kolorze Plus X Award, w połączeniu z dramatycznym oświetleniem miejsca, stanowiła doskonałą oprawę dla wielkiej uroczystości wręczenia największych na świecie nagród za innowacyjność w dziedzinie techniki, sportu i stylu życia.

 

Wysoka jakość

Aleo otrzymało jeden z najważniejszych znaków jakości, “Wysoka Jakość”. Potwierdza to dążenie niemieckiego producenta do zapewnienia doskonałej jakości poprzez najwyższej klasy wykonanie, najwyższą jakość komponentów i ścisłą kontrolę jakości.

 

Znak ten oznacza również trwałość linii produktów. Produkty “Wysokiej Jakości” różnią się pod tym względem od wyrobów produkowanych masowo, które są zaprojektowane z akceptacją przedwczesnych uszkodzeń. Produkty aleo stanowią trwałą inwestycję na przyszłość, co wiąże się 25-letnią gwarancją na produkt i wydajność. Dzięki modułom aleo, właściciele instalacji mogą być pewni, że moduły te będą nadal dostarczać co najmniej 85% swojej mocy wyjściowej w 25-tym roku okresu eksploatacji.

 

Funkcjonalność

 

Znak jakości “funkcjonalność” potwierdza łatwość obsługi i efektywność modułów aleo. Jury przekonały liczne dodatkowe funkcje produktów. Aleo wykracza daleko poza branżowy standard ustalony przez IEC. Na przykład, moduły aleo mogą wytrzymać większe obciążenia i są bardziej wytrzymałe niż wymaga tego standard branżowy.

 

Nawet ekstremalne warunki pogodowe nie stanowią dla aleo żadnego problemu: od wysp Morza Północnego do alpejskiego szczytu Zugspitze, a nawet na antarktycznej stacji badawczej, moduły aleo zostały już sprawdzone i przetestowane w najtrudniejszych warunkach.

 

Kolejny plus: HE-Tec aleo wykracza poza klasyczny obszar na dachu. Moduły wewnątrzdachowe Solrif całkowicie zastępują twarde pokrycie dachowe i spełniają wymogi ochrony przeciwpożarowej.

 

Łatwość użytkowania

 

Aleo zostało nagrodzone znakiem jakości “Łatwość Obsługi”, ponieważ jako dostawca systemów, aleo zawsze oferuje właściwe rozwiązania. Oprócz modułów, aleo dostarcza odpowiednie komponenty systemowe od starannie dobranych producentów. Wynikająca z tego elastyczność przekonuje zarówno instalatorów jak i użytkowników. Ponadto, aleo zdobywa punkty dzięki obszernym instrukcjom montażowym i kursom szkoleniowym, dzięki którym jego autoryzowani instalatorzy są na bieżąco informowani o nowościach.

 

Sam montaż jest wyjątkowo łatwy dzięki stabilnej ramie i zaokrąglonym krawędziom. Wyjątkowo długa powierzchnia mocowania zapewnia większą elastyczność. Ponadto moduły serii HE-Tec są dostępne w dwóch połączonych wielkościach, dzięki czemu nawet trudne powierzchnie dachowe, takie jak dachy dwuspadowe i wielospadowe, mogą być optymalnie wykorzystywane.